Rondo Onz City View Apartment By Bookinghost

  • 38 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Gelegen binnen 25 minuten wandelafstand van het Oude Stadsplein, heeft Rondo Onz City View Apartment By Bookinghost Warschau een eenvoudige toegang tot Warszawa Centralna treinstation dat op 600 meter loopafstand ligt. Dit appartement van 38 m² is geschikt voor maximaal 4 gasten.

Gasten van deze accommodatie zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en handdoeken. Je vindt er ook een apart toilet.

Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt Rondo Onz City View Apartment By Bookinghost een kitchenette met een koelkast, een oven en keukengerei.

Dit 1-badkamer appartement ligt binnen een paar straten van de Gouden Terrassen en bevindt zich in de Centrum wijk. Rondo Onz City View Apartment By Bookinghost biedt een eersteklas ligging, binnen 30 minuten wandelafstand van het Kasteelplein. Deze 1-slaapkameraccommodatie bevindt zich op 2 km van de Mały Powstaniec. Dit appartement ligt op 10 minuten te voet van de bushalte Rondo Daszynskiego 02 en het op een paar stappen verwijderd van metrostation Rondo ONZ.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Rondo Onz City View Apartment By Bookinghost Warschau
Cityview Apartments By Arrenda
Mobiele prijsaanbieding

Cityview Apartments By Arrenda

8.7
Fantastisch 43 beoordelingen
128 m van de accommodatie
USD 125 USD 113
per nacht
Rondo Onz Apt - Top Location, Balcony - By Rentujemy
Mobiele prijsaanbieding

Rondo Onz Apt - Top Location, Balcony - By Rentujemy

9.0
Schitterend 13 beoordelingen
144 m van de accommodatie
City Vibes Warsaw Sienna With Parking By P&M
Mobiele prijsaanbieding

City Vibes Warsaw Sienna With Parking By P&M

8.3
Heel goed 40 beoordelingen
154 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Warschau Frédéric Chopin
    9 km

    Treinstations

    Warszawa Główna
    400 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken
    • Huishouding

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Verwarming
    • Zithoek
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Rondo Onz City View Apartment By Bookinghost te vinden?
      Rondo Onz City View Apartment By Bookinghost is in de Centrum wijk van de stad gesitueerd, binnen 25 minuten wandelafstand van het Oude Stadsplein.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Rondo Onz City View Apartment By Bookinghost?
      Populaire plekken in de buurt van Rondo Onz City View Apartment By Bookinghost zijn onder andere de Mały Powstaniec, het Oude Stadsplein, het Kasteelplein.
    • Hoeveel kost het om bij Rondo Onz City View Apartment By Bookinghost te verblijven?
      De huurprijs van Rondo Onz City View Apartment By Bookinghost is €191.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Rondo Onz City View Apartment By Bookinghost?
      Restaurants in de buurt van Rondo Onz City View Apartment By Bookinghost zijn onder andere Chmielarnia multitap en Restro restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Wordt internet in Rondo Onz City View Apartment By Bookinghost aangeboden?
      Ja, Rondo Onz City View Apartment By Bookinghost biedt draadloos internet.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement vinden gasten een kitchenette met een koelkast, een oven en keukengerei.
    • Hoe groot is Rondo Onz City View Apartment By Bookinghost?
      Rondo Onz City View Apartment By Bookinghost heeft een totale oppervlakte van 38 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Warschau Frédéric Chopin
    9 km

    Treinstations

    Warszawa Główna
    400 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Rondo Onz City View Apartment By Bookinghost Warschau

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten